TopOption – binární broker, recenze, diskuze, zkušenosti

TopOption je broker pro binární opce, který komunikuje česky. Jde o brokera, který podléhá českým a evropským regulačním orgánům. V případě České republiky je tu licence od České národní banky. Hlavní výhodou této regulace je pojištění vkladů na obchodních účtech až do 20 000 eur. Zároveň je regulace dobrá při řešení případných stížností. U binárních opcí se jednoznačně vyplatí plně regulovaný broker, kterým topoption je.

Topoption recenze

Jak již bylo zmíněno, velkou výhodou tohoto brokera je komunikace v češtině. U topoption.com obchoduje velké množství českých binárních obchodníků. Základem recenze topoption by měla být obchodní platforma a také komplexně poskytované služby. Obchodovat binární opce je možné již od základního vkladu na účet ve výši 100 dolarů. Minimální obchod je možné otevřít od 5 dolarů. Na vyzkoušení obchodování je možné zřídit TopOption demo. U tohoto binárního brokera lze obchodovat velké množství aktiv jako jsou měny, komodity, akcie nebo akciové indexy. Obchodní doba je závislá na otevření jednotlivých burz.

Charakteristika brokera:

tabulka broker topoption

Topoption demo

Otevřít cvičný účet je možné. Pro aktivaci demo účtu je nezbytná registrace a následná mailová žádost brokera o zprovoznění tohoto účtu. Nutno dodat, že obchodování na demo účtu se liší od reálného obchodování. Cvičná obchodní platforma slouží hlavně k vyzkoušení binárního obchodování. Je dobré si vyzkoušet všechny tržní příkazy. Začínající obchodník tak získá přehled o dění na trhu. Na tomto demo účtu pro binární opce však není dobré setrvávat příliš dlouho. Často se stává, že v živém obchodování nejsou obchodní pokyny vyplněny a obchodník tak získává špatné návyky. Živé obchodování binárních opcí lze tak trénovat s minimálními objemy na reálném účtu.

Topoption diskuze

Binární opce topoption jsou v České republice nejvíce používaným binárním brokerem. Tento broker je plně regulovaný a nabízí služby na profesionální úrovni. K obchodování se využívá několik druhů opcí. Nejvíce obchodované jsou High/Low opce. Tyto opce nabízejí zhodnocení kolem 80 procent. Jde však o průměrnou hodnotu, neboť procenta se liší podle situace na trzích. Také je dobré si uvědomit, že při obchodování binárních opcí by měla úspěšnost obchodů přesahovat 50%. V reálu to znamená, že k ziskovosti je třeba mít minimálně 6 z 10 obchodů ziskových.

Topoption zkušenosti

Díky početné komunitě binárních obchodníků lze již získávat zkušenosti z obchodování tohoto finančního nástroje. Oproti obchodování na forexu poskytují binární opce několik výhod. Jednou z největších výhod je předem definované riziko. To znamená, že stanovený risk nemůže být nikdy překročen a obchodník se nemusí obávat, že by nějakou částku musel doplácet brokerovi. Stejně tak zisk je předem daný. Z tohoto důvodu se lépe připravuje řízení rizika a peněz. Obvykle je doporučován maximální risk na jeden obchod do výše 5 procent z kapitálu, který je určený k obchodování.